Яна Ромкина

Яна Ромкина

ПолЖенский
МестоположениеУкраина, Киев
Дата рождения01.01.1988 (35)
Главная (5)
больше вопросов
Водонагрівач 22:43 08.02.2023 Марина Проста

Знаю на власному досвіді, що Атлантік https://atlantic-ukraine.com.ua/ надійна компанія і техніка довго працює як нова. Пропоную звернути увагу на модель Atlantic O`Pro Turbo, багато кому подобається саме вона. Вона зі збільшеною потужністю ТЕНу до 2500 Вт забезпечує нагрів води майже в 2 рази швидше. Думаю вам сподобається такий варіант.Бойлер Атлантік 22:35 08.02.2023 Марина Проста

Знаю на власному досвіді, що Атлантік https://atlantic-ukraine.com.ua/ надійна компанія і техніка довго працює як нова. Пропоную звернути увагу на модель Atlantic O`Pro Turbo, багато кому подобається саме вона. Вона зі збільшеною потужністю ТЕНу до 2500 Вт забезпечує нагрів води майже в 2 рази швидше. Думаю вам сподобається такий варіант.

Привіт всім. Хочу на подарунок доньці придбати якісний Фотоепілятор. У кого є вже, чи знає який кращий порадьте, будь ласка, мені. Зовсім не тямлю в таких речах, але ж не хочеться купити непотріб. 19:54 20.01.2023 Яна Ромкина

Домашня фотоепіляція вже стала звичайною частиною догляду для багатьох дівчат по всьому світу та зробила безболісною процедуру видалення волосся. Але чомусь багато дівчаток проти них?

Холодильник 13:02 16.11.2022 Ринат Правцов

Добре підібрана модель забезпечить тривале зберігання продуктів і їхню постійну наявність та органічно впишеться у домашній інтер’єр. Якщо вам зручна морозильна камера знизу, то ось холодильник Indesit LI7 S1E W для вас вважаю гарним варіантом. Для зручності виробник передбачив можливість розмістити двері з потрібної вам сторони. Процес перестановки нескладний, тому ви легко впораєтеся з ним вдома. Холодильники у Вінниці можна придбати ось тут https://allo.ua/ua/vinnicja/holodilniki/ , гарний каталог в якому є всі відомі бренди за непоганими цінами.

Холодильник 12:57 16.11.2022 Ринат Правцов

Холодильник призначений для того, щоб зберегти свіжість продуктів. Але це не є однією лише особливістю, хороший холодильник повинен бути зручним для користування. Вам, наприклад морозильна камера де буде зручною, зверху чи знизу?

Як правильно обрати гарний холодильник? Не хочу і взяти найгірший, щоб зекономити, але ж і бюджет не сильно великий. Порадьте кращий варіант для мене, по магазинам уже пройшовся поки що результат нульовий. 12:47 16.11.2022 Яна Ромкина

Звичайно хочу обрати холодильник який прослужить мені досить довго років, від надійного та відомого виробника. Морозильна камера для мене буде зручною у використанні розташованою знизу. Думаю таких варіантів навіть більше.

Кто знает где по нормальной цене купить стиральную машинку? Сейчас рассматриваю варианты в магазинах, но что то цены повысились и пока результатов у меня ноль. Возможно кто то себе покупал. 19:01 27.10.2022 Яна Ромкина

Понятно что много вариантов смотрели, хочется конечно от известного производителя, по крайней мере они имеют кучу сервисных центров. Нравятся модели от бренда ВЕКО, Indesit, или LG.

more answers
    Ничего не найдено.
Главная (1)
больше вопросов